O autorze

poniedziałek, 12 września 2011

W ciągu kilku dni, niespiesznie powstała ta oto mała bratkowa  szkatułka. Motyw pojawił się już na poniższej szczotce do włosów. Tym razem całość okrasiłam cytatem.

poniedziałek, 05 września 2011

Romantyczna, drewniana szczotka eko. Piękny motyw bratków. Całość utrzymana w kolorystyce beży i fioletów zwieńczona ciemnofioletową wstążeczką. 

niedziela, 04 września 2011

No słowa drugiej połówki, że nie ma gdzie kluczy wieszać pognałam do składziku. Wygrzebałam niby-domek-wieszak, który kupiłam w galerii rzeczy używanych rodem z Holandii za całe 5zł. Z założenia domko-wieszak był do renowacji, no bo co cieszy bardziej niż tchnięcie nowego życia w stary przedmiot?

Tak wieszak prezentował się w dniu zakupu:

A tuż po renowacji?

piątek, 15 lipca 2011

Skoro wakacje = więcej czasu, a lipiec = Castle Party, stworzyłam coś w ulubionym stylu. Zdobyłam kilka ramek do kamei własnej roboty, no i voila! Co prawda myślalam o stworzeniu czegoś z wizerunkiem ściagniety z internetu, jednak w efekcie końcowym ramkę uświetnia zdjęcie zrobione przez mojego męża (niiejszym wszelkie prawa zastrzeżone). I jak się podoba?

(jakość zdjęć mocno wątpliwa - pożyczyłam aparat na wyjazd mężulcowi)

 

środa, 06 lipca 2011

Wakacje, a z nimi więcej czasu na przyjemne tworzenie czegoś z niczego. Otwarcie sezonu dokonało się poprzez wykonanie (na szybko) imieninowego zegara dla Teściowej. Postawiłam na  wypoczynkowy motyw i naturalne barwy. Okazało się, że dobralam kolory idelanie do barw wnętrza.

czwartek, 03 marca 2011
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7